Посвідка на проживання ПНП (ВНЖ) у Словаччині 2024

заощаджуйте свій час і гроші завдяки нашому досвіду та знанням

За 17 років у нас не було жодної відмови, звернувшись до нас, ви отримаєте:
всебічну консультацію
підготовку повного пакету документів
надійне виконання усіх робіт
економію свого часу та грошей
подальшу всебічну підтримку
допомога в інтеграції в європейську спільноту
Заповніть форму
та отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців з питань оформлення ПНП (ВНЖ) у Словаччині та ЧехіїЯк ми працюємо? З чого почати?

ПНП (ВНЖ) у Словаччині - найбільш раціональне і правильне рішення, щоб досить легко отримати офіційний дозвіл на проживання на території Євросоюз. Ми будуємо роботу так, щоб вирішення Вашого міграційного питання забрало у Вас мінімум часу і фінансових витрат
1
Зателефонуйте нам або надішліть заявку
Ви безкоштовно отримаєте консультацію від наших кваліфікованих фахівців, які мають багаторічний досвід роботи у вирішенні питань з оформлення ПНП (ВНЖ)у Словаччині та Чехії.
2
Узгодження деталей і вартості робіт
Після проведення розширеної консультації на основі ваших завдань і умов буде розроблено програму імміграції, що включає індивідуальний список документів і детальний план робіт.
3
Підготовка та подання пакета документів
Оформлення документів на ПНП (ВНЖ) "під ключ", що включає оформлення довіреності, відкриття банківського рахунку, збір і подання документів, супровід у процесі розгляду ПНП (ВНЖ).
4
Отримання ПНП (ВНЖ) у Словаччині та подальший супровід
Ми допомагаємо в отриманні нового статусу резидента ЄС і його підтримці надалі. надалі. Ви можете розраховувати на подальше безкоштовне консультування та допомогу в інтеграції в суспільство.

Основний перелік послуг компанії SLOVAKIA Best s.r.o.

2. Реєстрація підприємства (фірми).
3. Організація та управління бізнесом.
4. Інвестування, кредитування.
5. Консультації в отриманні ПНП (ВНЖ), ПМП (ПМЖ).
6. Юридична, податкова та бухгалтерська підтримка.
7. ПНП (ВНЖ) на підставі навчання.
8. Комплексне будівництво (будівельні та ремонтні роботи).

У яких ситуаціях замовляють наші послуги?

Чому проходити процес імміграції краще з нами?

Щасливі сім'ї наших клієнтів вже живуть у Словаччині.
Наш досвід і націленість на результат - запорука успішного процесу імміграції.
Ми працюємо на підставі актуального імміграційного законодавства.
Відкритість процесу роботи - ми узгоджуємо з Вами кожну дію.

Які додаткові послуги ви отримаєте працюючи з нами?

 • 1. Детальні інструкції та рекомендації, матеріали щодо законодавства.
 • 2. Безкоштовна тривала консультаційна підтримка після отримання первинної послуги підтримка після отримання первинної послуги.
 • 3. Бізнес-консультування.
 • 4. Комплексне бухгалтерське та юридичне обслуговування подальших процесів.
 • 5. Допомога під час пошуку житла та облаштування.
 • 6. Рекомендації щодо проходження інтерв'ю з роботодавцями.
 • 7. Супровід у Словаччині російськомовним російськомовним представником нашого агентства.
 • 8. Допомога у всебічній інтеграції у суспільство.
 • 9. Інжиніринг.

Переваги отримання ПНП (ВНЖ)у Словаччині

 • 1. Лояльне імміграційне законодавство.
 • 2. Мінімальні терміни оформлення документів.
 • 3. Можливість перебувати в країні 365 днів на рік.
 • 4. Гарні умови ведення бізнесу.
 • 5. Можливість отримати іпотечний кредит.
 • 6. Безкоштовна вища та середня європейська освіта.
 • 7. Дипломи університетів Словаччини визнаються в Європі.
 • 8. Добре ставлення до іммігрантів.
 • 9. Створено гарні умови для залучення підприємців.
 • 10. Безперешкодне пересування в межах Шенгенської зони.
 • 11. Можливість вести бізнес у Європі за європейськими правилами.

Як отримати посвідку на проживання ПНП (ВНЖ) у Словаччині для українців і жителів країн СНД?

Сучасний світ дуже динамічний і люди не сидять на місці. Вже не бояться змінювати місця роботи, навчання, переїжджати в інші міста і навіть країни. Найчастіше для постійного місця проживання ПНП (ВНЖ) роботи, навчання наші співвітчизники обирають країни Європи, зокрема, країни Євросоюзу. зокрема, країни Євросоюзу.

Посвідка на проживання в Європі - найпоширеніший спосіб, що дає змогу проживати в країні довше, ніж передбачає віза. Посвідка на тимчасове проживання видається особам, які працюють або навчаються в одній із країн Євросоюзу. По закінченню контракту або періоду роботи людина цей статус втрачає і зобов'язана виїхати з країни.

Посвідка на постійне проживання ПНП (ВНЖ) - статус, який підтверджує право на постійне проживання на території держави, не будучи громадянином цієї держави. Можливість переходу з тимчасової посвідки на тимчасове проживання на посвідку на постійне проживання (або статус постійного резидента, іменований також ПМП (ПМЖ)) виникає зазвичай через 5 років (більшість країн, що входять до ЄС).

Якщо Ви вирішили отримати посвідку на проживання ПНП (ВНЖ) у Словаччині, тоді необхідно підготуватися до процедури оформлення документів. Наша компанія готова надати професійну консультацію та індивідуальний підхід за всіма варіантами оформлення ПНП (ВНЖ) в Словаччині. З нашою допомогою процес збору та оформлення документів буде швидшим і простішим.

Переваги ПНП (ВНЖ) у Словаччині на підставі створення фірми

Щоб оформити посвідку на проживання в Словаччині, засновнику будь-якого підприємства або фірми, що працює в Словаччині, а також членам його сім'ї необхідно, щоб засновник був оформлений також і директором (по-словацьки - канатель).

Отримуючи посвідку на проживання в Словаччині, крім факту заснування компанії, до претендентів висуваються також деякі додаткові вимоги, єдині для всіх розвинених країн. До них належать: відсутність будь-яких проблем із правоохоронними органами, наявність житла (купівля, оренда), наявність фінансових коштів на період проживання, медична страховка. Посвідку на тимчасове проживання в Словаччині оформляють в органах МВС Словаччини за місцем передбачуваного проживання. Вона має вигляд пластикової картки з біометричним чипом власника, видається на строк від шести місяців до одного року і підлягає обов'язковому щорічному продовженню. Консульська інформація: Право на отримання ПНП (ВНЖ) зберігається на весь термін існування фірми в Словаччині, в якій клієнт оформлений як засновник і директор. Члени сім'ї та інші утриманці можуть отримати посвідку на проживання за більш спрощеною схемою.

Заява з проханням про видачу тимчасової посвідки на тимчасове проживання в Словаччині заповнюється словацькою мовою і подається до Генерального консульства Словацької Республіки особисто заявником. Заява на отримання ПНП (ВНЖ) підписується заявником у присутності консульського працівника.

Основні аргументи на користь отримання ПНП (ВНЖ) у Словаччині для українців

 • 1. Словацька мова ближча за всіх до російської та української, тому вона є однією з найпростіших у вивченні. найпростіших у вивченні. Щоб опанувати словацьку мову на розмовному рівні вам знадобиться не більше двох-трьох місяців.
 • 2. При виборі країни, куди емігрувати Словаччина займає досить вигідні позиції, адже іноземцям зі слов'янських країн набагато простіше адаптуватися до словацького мовного середовища.
 • 3. Завдяки мові та менталітету словаків, близькому до менталітету жителів країн пострадянського простору, інтеграція в словацьке суспільство відбувається набагато легше і швидше.

Основний список необхідних документів для оформлення ПНП (ВНЖ) у Словаччині

Фахівці нашої компанії допоможуть підготувати всі необхідні для ПНП (ВНЖ) у Словаччині документи.

 • 1. Документ, що підтверджує мету тимчасового місця проживання у Словацькій Республіці.
 • 2. Документ про надання житла в Словацькій Республіці - документи про реєстрацію підприємства (фірми).
 • 3. Довідка з банку, що підтверджує наявність необхідних коштів для проживання в Словаччині заявника.
 • 4. Медична довідка країни постійного проживання.
 • 5. Медична страховка, дійсна на території Словацької Республіки, - пред'являється під час в'їзду на територію Словаччини.
 • 6. Довідка про відсутність судимості з країни постійного проживання заявника.
 • 7. Довідка про відсутність судимості на території Словаччини.
 • 8. Заповнена анкета на отримання дозволу на тимчасове проживання у Словацькій Республіці.
 • 9. Фотокопія закордонного паспорта заявника. До закінчення терміну дії закордонного паспорта, на момент подання заяви, має бути не менше 18 місяців.
 • 10. 3 фотокартки заявника (розмір як у паспорті).
 • 11. Консульський збір за подання заяви на отримання дозволу на довгострокове проживання у Словацькій Республіці становить 300 EURO на кожного дорослого.

Документи для ПНП (ВНЖ) мають бути з датою видачі не старше 90 днів. Усі документи російською мовою необхідно перекласти словацькою мовою і мають бути завірені бюро міжнародних перекладів (APOSTIL). Заявник особисто подає документи до Консульського відділу Посольства Словацької Республіки.

Замовте безкоштовну консультацію

Зателефонуйте нам за телефоном +38(050)312-80-87 або надішліть заявку. Отримайте безкоштовну консультацію від наших кваліфікованих фахівців, які мають багаторічний досвід роботи у вирішенні питань з оформлення ПНП (ВНЖ) у Словаччині та Чехії.