Нерухомість у Словаччині

Купівля нерухомості в Словаччині

Нерухомість у Словаччині - це, перш за все, нерухомість у Європі. Про купівлю або оренду нерухомості потрібно потурбуватися, якщо планується переїзд до Словаччини або іншої європейської країни. Це ключовий момент, якщо йдеться йдеться про отримання ПНП (ВНЖ). Купити нерухомість у Словаччині - це забезпечити майбутнє для себе та своїх дітей.

Словаччина - спокійна, тиха, стабільна і красива країна в центрі Європи. Тут безмежні можливості для роботи і відпочинку, спорту, полювання і риболовлі, незаймана цивілізацією природа, заповідники, озера, старовинні фортеці, печери та інші визначні місця.

Завдяки своєму географічному положенню і приємному клімату з м'якою зимою і теплим літом Словаччина славиться своїми гірськолижними курортами. теплим літом, Словаччина славиться своїми гірськолижними курортами, Високі та Низькі Татри, уподобані туристами і шанувальниками зимових видів спорту. У Словаччині немає моря, є безліч лікувальних курортів і аквапарків з термальною водою, які працюють весь рік. До слова сказати, національною рисою характеру словаків є терпимість і добродушність до всіх іноземців.

Ситуація на ринку нерухомості в Словаччині

Купити нерухомість у Словаччині не становить особливих труднощів. Хоча ціни протягом останніх років неухильно зростають, комерційна нерухомість у Словаччині порівняно з іншими країнами ЄС порівняно дешева. іншими країнами ЄС порівняно дешева. При цьому нерухомість у Словаччині залишається доступною. Ціна на нову нерухомість у Братиславі коливається в межах $ 650 - 1000 за 1 кв. метр і вище, залежно від району міста та планування квартири.

З 2016 року ринок нерухомості Словаччини змінюється. Вартість нерухомості зростає, у зв'язку з тим, що попит перевищує пропозицію відповідне житло знайти складно. Зараз у Словаччині спостерігається бум будівництва, активно будуються нові будинки.

Найбільшим попитом користується нерухомість у зелених зонах столиці Словаччини: Братислава-2 і Братислава-4 - спальні райони, розташовані недалеко від центру міста. Продаж нерухомості в Словаччині широко здійснюється і на вторинному ринку, тут можна підібрати житло подешевше. Наприклад, серед оголошень можна зустріти пропозиції про продаж однокімнатних квартир лише за $20.000, 2-х за $30.000 – 50.000 і 3-х за $65.000.

До речі, на нерухомість у Словаччині ціни безпосередньо залежать від віддаленості від центру міста. Що довше їхати, то менша ціна, а оскільки автомобільних заторів тут просто немає, то комерційна нерухомість у Словаччині, що знаходиться в передмісті - найбільш оптимальний варіант. Тут можна придбати будинок у 180 кв.м. з ділянкою землі у 8 соток за $120.000. Котедж із гаражем, садом і 6 сотками землі - $75.000.

Підвищення попиту на нерухомість у Словаччині

Останніми роками змінилися умови іпотеки для населення. Банки ретельно перевіряють платоспроможність клієнтів, отримати її складніше, не завжди банк готовий фінансувати 100% вартості житла. При цьому відсоток за іпотекою зараз мінімальний - 1,5 -1,8% річних! Охочих купити нерухомість на таких умовах безліч, як для себе, так і для бізнесу, пов'язаного з подальшим і для бізнесу, пов'язаного з подальшою здачею в оренду.

Рівень економіки Словаччини зростає, безробіття знижується, доходи населення зростають, у багатьох тепер є можливість придбати нерухомість. Крім усіх попередніх факторів існує суттєвий приплив платоспроможних жителів інших країн. Продумане законодавство щодо нерухомості, низький рівень злочинності, надійна банківська система підвищує інтерес до придбання нерухомості в Словаччині в іноземців.

Словаччина - спокійна європейська країна зі стабільною економікою, високим рівнем життя порівняно низькою вартістю проживання, порівняно з іншими країнами Європи. Іноземці готові будувати майбутнє для себе і своїх дітей у Словаччині.

Словаччина приваблює іноземних покупців і заможних, і небагатих. Ліквідність нерухомості в Словаччині, особливо в столиці, дає можливість зберегти вкладення, а під час продажу під час продажу збільшити свій капітал.

Як придбати нерухомість у Словаччині?

Якщо вам цікаве питання купівлі нерухомості, то можна самостійно вивчити пропозиції на сайтах із продажу нерухомості Словаччини. Продаж нерухомості в Словаччині для іноземців здійснюється через посередницькі фірми. На нерухомість у Словаччині ціни приблизно такі: ділянка землі в 20 кілометрах від столиці коштує в межах $2.700-4.500 за сотку.

Будівництво розкішного особняка разом з ділянкою землі в 5-6 соток обійдеться в суму близько $100.000. Самостійне будівництво добре не тільки тим, що дає змогу побудувати будинок на свій смак, а й тим, що дає 20% економії порівняно з купівлею готового будинку. Цей варіант ідеальний для тих, хто не поспішає з переїздом у Словаччину, оскільки будівельні роботи займають приблизно рік.

Якщо купівля нерухомості в Словаччині все ж таки не по кишені, можна зняти житло. Вартість оренди останніми роками істотно не змінилася. Мебльована 2-х кімнатна квартира з побутовою технікою коштує $400-500 на місяць. Однокімнатну можна знайти за $250-300. До речі, хороший бізнес:придбати кілька квартир і здати їх в оренду. Зазвичай умови найму передбачають передоплату за 3 або 4 місяці наперед, а також отримання застави на випадок псування майна орендодавця.

Якщо вас зацікавила купівля нерухомості в Словаччині, додаткову інформацію про продаж або оренду нерухомості ви можете отримати, особисто. Наше агентство також надасть допомогу в підборі нерухомості та проведення домовленості з власником.

Потенційним покупцям нерухомості надамо супровідні послуги та консультації з питань придбання та оренди нерухомості, податків і бізнесу Словаччини. Допоможемо зареєструвати фірму й отримати ВНЖ у Словаччині покупцям нерухомості.

За законами та правилами придбання нерухомості в Словаччині організуємо укладення договору. Оплата продавцю потрапить тільки після отримання покупцем Листа власності з кадастру нерухомості (List vlastníctva) - головного документа про володіння нерухомості в Словаччині.

З чого почати купівлю нерухомості в Словаччині?

Допоможемо підготувати правильний договір про оренду житла та довідку власника нерухомості про надання своєї адреси для отримання ВНЖ.

Надішліть заявку через контактну форму або зателефонуйте за номером +38(050)312-80-87 і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання. Замовте безкоштовну консультацію просто зараз.