Оформлення ПМП (ПМЖ) у Словаччині

Оформлення ПМП (ПМЖ) у Словаччині

ПМП (ПМЖ) у Словаччині - це постійне місце проживання в Європі. Якщо ви давно плануєте переїхати на ПМП (ПМЖ) до Європи, але переїзд все так і залишається мрією, то зробіть перший крок, зверніться в нашу компанію. Наші фахівці нададуть вам інформацію з усіх питань, що вас цікавлять, і допоможуть в оформленні. Дозвіл на ПМП (ПМЖ) у Словаччині для українців і росіян - процес легкий і швидкий, якщо дотримуватися умов його отримання.

Дозвіл на постійне проживання в Словаччині являє собою картку ID, що є самостійним документом, при цьому вона дійсна тільки за наявності закордонного паспорта. За зовнішнім виглядом цей дозвіл нагадує звичайну кредитну картку.

Оформлення ПМП (ПМЖ) у Словаччині

4 форми дозволу ПМП (ПМЖ) у Словаччині

 • 1. Постійне перебування строком на 5 років.
 • 2. Постійне перебування на необмежений термін.
 • 3. Довготривале перебування.
 • 4. Право на перебування для громадян іншої країни-члена ЄС та членів його сім'ї.

Обов'язкові вимоги для отримання ПМП (ПМЖ) у Словаччині

Для отримання дозволу на постійне місце проживання у Словацькій Республіці іноземець повинен:

 • 1. Перебувати у шлюбі з громадянином/громадянкою Словацької Республіки, які мають постійне місце проживання.
 • 2. Бути близьким родичем громадянину Словацької Республіки, який має ПМП (ПМЖ) в ЄС.
 • 3. Бути неповнолітнім, опікуном якого є іноземець, який перебуває у шлюбі з громадянином Словацької Республіки, який постійно проживає в країні.
 • 4. Бути неповнолітньою дитиною іноземця, який має постійну реєстрацію на території Словацької Республіки.
 • 5. Бути повнолітньою дитиною, але залежною матеріально від іноземця з постійною реєстрацією у Словацькій Республіці.
 • 6. Бути особою, яка становить інтерес для народу Словацької Республіки.
 • 7. Мати дозвіл на тимчасове проживання (ВНЖ) у Словаччині у зв'язку з роботою або особистим підприємництвом, але при цьому іноземець повинен мінімум 5 років проживати безперервно на її території до подання заяви на дозвіл на постійне проживання.
 • 8. Бути неповнолітньою дитиною або повнолітньою, але матеріально залежним, або самотнім престарілим батьком чи чоловіком/дружиною іноземця, який має дозвіл на тимчасове проживання в Словаччині у зв'язку з роботою або особистим підприємництвом, при цьому іноземець повинен був мінімум 5 років проживати в Словаччині до подання заяви на ПМП (ПМЖ) у Словаччині.

Додаткові умови

Але цього ще не достатньо для отримання дозволу на постійне місце проживання, оформлення ПМП (ПМЖ) вимагає також виконання як мінімум таких умов:

 • 1. На момент отримання ПМП (ПМЖ) в ЄС бути законослухняним громадянином ЄС.
 • 2. Якщо підставою для отримання ПМП (ПМЖ) є здійснення підприємницької діяльності та проживання протягом 5 років на території Словаччини діяльності та проживання протягом 5 років на території Словаччини, то створена компанія має бути прибутковою. компанія має бути прибутковою. Крім того, іноземець не повинен виїжджати за межі Словаччини терміном, що перевищує 10 місяців за 5 років.
 • 3. Наявність обставин, що дають змогу претендувати на отримання ПМП (ПМЖ) (важлива сфера діяльності, сімейний стан, п'ятирічне проживання).
 • 4. Знання словацької мови.

Переваги подання заяви на отримання ПМП (ПМЖ) у Словаччині

Перевагою подання заяви на отримання дозволу на постійне місце проживання для росіян є те, що оформлення передбачає проживання для росіян та українців є те, що оформлення передбачає можливість подання заяви безпосередньо на території країни. Це дає змогу скоротити термін отримання дозволу на ПМП (ПМЖ) на час, необхідний на пересилання документів із консульства Словаччини у відділення поліції у справах іноземців.

Розглядають заяви на ПМП (ПМЖ) протягом 3 місяців. Причому вперше отриманий дозвіл на ПМП у Словаччині видають на термін 5 років, а наступний вже безчасовий. Таким чином, виїзд до Європи на ПМП (ПМЖ) - раціональне рішення для проживання і (або) відкриття бізнесу.

Що може дати вам ПМП (ПМЖ) у Словаччині?

 • 1. Возможность принимать участие, а также право выдвигать свою кандидатуру на выборах местного самоуправления.
 • 2. У вас з'явиться можливість працевлаштуватися в будь-якій країні ЄС без обов'язкового оформлення дозволу на роботу.
 • 3. Якщо ви плануєте переїхати до Словаччини для навчання, то за наявності ПМП (ПМЖ) ви маєте можливість отримання безкоштовної вищої освіти в університетах країни.
 • 4. Ви зможете претендувати на отримання соціальних виплат нарівні з громадянами Словаччини, наприклад, отримання пенсії, допомоги по безробіттю тощо.
 • 5. У вас з'явиться можливість одночасно працювати за трудовим договором, займатися бізнесом і вчитися.
 • 6. Ви зможете на території Словаччини подавати на візи в інші країни.

Крім того, отримання дозволу на ПМП (ПМЖ) є важливим етапом, що дає змогу в подальшому отримати громадянство і стати повноправним громадянином ЄС. На сьогодні багато хто бажає мати постійне місце проживання в Європі. місце проживання в Європі. Тому оформлення постійного місця проживання в Словаччині найкращий варіант отримати ПМП (ПМЖ) у Європі.

Таким чином, у отримання ПМП (ПМЖ) - Європа є безліч переваг, якими може скористатися практично кожен. Звертайтеся в нашу компанію за інформаційною підтримкою, і наші співробітники допоможуть вам правильно оформити і підготувати всі необхідні документи для подачі заяви на отримання дозволу на ПМП (ПМЖ) в Європу.

З чого почати? Як оформити ПМП (ПМЖ) у Словаччині?

Надішліть заявку через контактну форму або зателефонуйте за номером +38(050)312-80-87 і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання. Замовте безкоштовну консультацію просто зараз.