Як відкрити бізнес у Словаччині

Як відкрити бізнес у Словаччині

Відкрити бізнес у Словаччині з нашою допомогою просто. Ми допоможемо вирішити всі питання, пов'язані з відкриттям бізнесу, і найближчим часом ви зможете легко вийти на європейський ринок. Від вас буде потрібно бажання, і, зрозуміло, деякі фінансові витрати.

Держава зацікавлена у вкладеннях з-за кордону і пропонує іноземним підприємцям не тільки прозорі та прості умови, можливість отримання посвідки на проживання, а й перспективу.

Яку нішу обрати, щоб відкрити бізнес у Словаччині?

У Словаччині завжди був і буде актуальним туризм. Це зумовлено тим, що в країні понад 60 гірськолижних курортів і безліч термальних курортів, які працюють цілий рік. Словаччина не безпідставно позиціонує себе як туристична країна і туристичний потік щороку зростає.

До затребуваних ніш також належать:

 • 1. Підприємства з виробництва та переробки сільгосппродукції.
 • 2. Кондитерські підприємства.
 • 3. IT-компанії.
 • 4. Підприємства в сегменті сервісу (салони краси, СТО тощо).
 • 5. Підприємства з виробництва біопалива.

Ви можете відкрити бізнес у торгівлі продуктовою або промисловою групою товарів, відкривши точку в одному з численних великих торгових центрів.

Незважаючи на велику конкуренцію, за правильного підходу можна домогтися гарного результату.

Податкові пільги та фінансування

Словаччина - країна зі сприятливим інвестиційним кліматом. Інвестуючи в економіку Словаччини, ви можете розраховувати на різні пільги та інвестиційні стимули. Залежно від особливостей бізнесу можна отримати відшкодування за створення робочих місць, грошові субсидії, податкові пільги.

Відкрити бізнес у Словаччині вигідно, і ось чому:

Словаччина розташована в самому центрі Європи, що значно спрощує зустрічі з бізнес-партнерами, постачання матеріалів і продукції.

Фактори, що зумовлюють вигідність відкриття бізнесу в Словаччині:

  • 1. Членство в Євросоюзі.
  • 2. Велика частина країн ЄС на невеликій відстані.
  • 3. Політична та економічна стабільність.
  • 4. Розвинена інфраструктура.
  • 5. Європейська правова система.
  • 6. Доступ до європейських кредитів за європейськими ставками.
  • 7. Прозоре оподаткування.

Як відкрити бізнес у Словаччині?

Ви можете обрати повне товариство, товариство на вірі, товариство з обмеженою відповідальністю або акціонерне товариство. Процедура реєстрації бізнесу в Словаччині, як і в інших країнах, передбачає наявність пакета документів для держорганів.

Якщо у вас вже є своє підприємство або бізнес, то ви можете створити в Словаччині філію. Ми допоможемо визначитися з формою діяльності компанії, надамо детальну інформацію по кожному з можливих варіантів.

Щоб ви не обрали для себе, наша компанія забезпечить вас усією необхідною інформацією, допоможе з підготовкою та поданням документів.

Як відкрити бізнес у Словаччині? З чого почати?

Надішліть заявку через контактну форму або зателефонуйте +38(050)312-80-87 і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання. Замовте безкоштовну консультацію просто зараз.