Визначні місця Словаччини

Туристичні визначні місця Словаччини

Туристичні визначні місця Словаччини недостатньо оцінені - взимку можна відпочити на лижних курортах, влітку є можливість оглянути історичні, культурні та природні красоти країни і в будь-яку пору року до ваших послуг 1400 мінеральних джерел з лікувальними процедурами. Словаччина - невелика європейська країна, що має скромні географічні розміри, але при цьому тут є безліч можливостей для активного відпочинку та для споглядання природної краси.

Визначні місця столиці Словаччини

Визначні місця столиці Словаччини

Столиця Словаччини, Братислава - цікаве історичне місто Східної Європи. В околицях міста є: великий замок Девін - національна пам'ятка природи і культури, знаменита «Винна дорога» - виноробний Малокарпатський регіон, озерний курорт Златі-Пієскі, Русівці з античною Герулатою, стародавнє укріплене поселення слов'ян Нітра за 50 км від столиці, із замком, францисканською церквою, монастирем, палацом (XVIII ст.), Колонадою (XVIII ст.) і великою бібліотекою абатства у «Старій Семінарії» (XVIII ст.).

На північному сході від Братислави є знаменита Трнава - «Словацький Рим», другу назву отримала завдяки Трнавському архієпископству, яке тут розташоване, також тут безліч університетських будівель ХVII-ХVIII століть і мальовниче Старе місто.

Західні визначні місця Словаччини

Західні визначні місця Словаччини

До західних визначних пам'яток належать гори і ліси, швидкі річки і вузькі річкові долини. долини. Найпривабливіше місто регіону - Тренчин, побудоване на місці римського табору Лаугаріціо. У передмісті Тренчина є курорт Тренчанське-Тепліце в неомавританському стилі, заснований ще 1888 року, з гарячими лікувальними сірчистими джерелами та лазнями «хаммам».

Визначні місця Словаччини

Національний парк Мала Фатра простягнувся на сотні кілометрів уздовж однойменних гір через усю північно-західну Словаччину. Долина Вратна, славиться лісистими схилами, скелястими кручами, тут безліч гірськолижних курортів і сотні пішохідних маршрутів мальовничими місцями. На захід від Малої Фатри розташоване третє за величиною місто в Словаччині - Жиліна, засноване в XIII столітті. Місто провінційне, спокійне з колоритною головною площею Маріанське-намістя, замком XVI століття, в якому знаходиться Музей Жиліни і мальовничим храмом із критою галереєю.

Визначні місця столиці східної Словаччини - Кошице

Визначні місця столиці східної Словаччини - Кошице

Недалеко від Кошице є місто Пряшів, відоме завдяки Музею вина та музею Пряшова з великою археологічною та історичною колекцією, готичною церквою Св. Миколая (XIV ст.) і євангелістською церквою (1642 р.). Бардейовське-Купеле - водний курорт Словаччини з XVIII століття, тут мінеральними водами з 8 джерел лікують хвороби травного тракту та легень, розташований недалеко від середньовічного міста Бардейов, що лежить на північ від Прешова. Тут знаходиться Шарішське - відомий словацький етнографічний музей під відкритим небом.

Національний парк Словенський Рай

Навколо міста Попрад, де розташований міжнародний аеропорт Попрад-Татри, розташовані спортивні центри та безліч курортів, поблизу знаходяться надзвичайної природної краси масиви Високих Татр і Словенського Раю. Національний парк Словенський Рай, створений у 1988 року славиться красою ущелини річки Горнад. Татранський національний парк (TANAP, площа 888 кв. км.), становить єдине ціле з аналогічним парком у Польщі, найкращий центр активного відпочинку в Європі. 600-кілометрова мережа маркованих пішохідних маршрутів, пов'язує всі гірські долини і піки. В околицях парку знаходяться курорти: Старі-Смоковець, Штребське-Плесо, Татранська-Ломниця - центр водного туризму. Між Попрадом і Прешовом розташувалося укріплене абатство Спішська-Капітула (XIII ст.) із середньовічними фортечними воротами, собором Св. Мартіна (1273 р.) і мальовничими будинками вздовж єдиної вулиці.

Визначні місця Центральної Словаччини

Татри - визначні місця Словаччини

Банська-Бистриця зі списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО розташована в Центральній Словаччині на південних відрогах Низьких Татр. Старе шахтарське місто (перша згадка в 1255 р.) із середньовічними спорудами: костел Св. Хреста (XV ст.), фортечний костел (XIII-XIV ст.), Старий Замок (1548 р.), будівлі Гірничої та Лісової Академій. Недалеко від Банська-Бістриці знаходиться Доновали - центр зимового спорту Словаччини.

Головні визначні місця Словаччини

Гірські печери - визначні місця Словаччини

Найголовніші визначні місця Словаччини - мінеральні джерела і гірські печери. У Братиславі є понад десяток печер, а в усій країні близько 4 тисяч, більшість із них не досліджені. У Деменівській долині на північній стороні Низьких Татр цікава однойменна печерна система, вона має інші назви: Печера Свободи, Крижана Печера. Недалеко від Татранська-Ломниці знаходяться Белянські печери, біля Банська-Бістриці є Бістрянські та Харманечські печери, у національному заповіднику Стратена є Добшинська крижана печера, недалеко від Кошице є унікальна арагонітова Очтинська печера, біля Смоленіце є печера Дрини та ін.

Імміграція до Словаччини

Якщо вас давно приваблює життя в Словаччині і ви хочете дізнатися в деталях, як переїхати на ПМП (ПМЖ) до Словаччини, відкрити бізнес у Словаччині або плануєте вступити у найкращий університет Словаччини, але не знаєте з чого почати, то ви можете надіслати заявку через контактну форму або зателефонувати нам за телефоном +38(050)312-80-87 і ми з радістю відповімо на всі ваші питання. Замовте безкоштовну консультацію просто зараз і починайте планувати свій переїзд уже сьогодні!